1. Jutro święto św. Stanisława Kostki, święto patronalne Szkoły Katolickiej. Uroczysta Msza św. jutro w poniedziałek w kościele o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Kurs Przedmałżeński dla przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpoczną się w poniedziałek 18.09 o godz. 19.00 w salce pod kościołem i trwać będzie do piątku włącznie.
  3. Spotkanie oazy młodzieżowej we wtorek o godz. 18:45 w salce na plebanii. Zapraszamy wszystkich młodych.
  4. W czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  5. W ramach przygotowania przedchrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 22.09. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  6. Młodzież z klas siódmych, która chce rozpocząć w naszej parafii przygotowanie do bierzmowanie, zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę świętą w niedzielę 24.09 o godz. 19, po której odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  7. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę autokarową do Rokitna 7 października. Zapisy u p. Zofii Rakockiej w środy po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30. Lub telefonicznie 782 489 232. Koszt 40 zł.
  8. 23 września gościć będziemy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na 2024 rok. Ofiary złożone przeznaczone będą na Misyjną działalność Oblatów
  9. Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd autobusowy i zwiedzanie trzech zabytkowych kościołów drewnianych oraz Sanktuarium Matki Bożej Gospodyni Babimojskiej. Na koniec wspólny grill. Wyjazd odbędzie się 17 października. Zapisy u ks. Rafała w zakrystii.
  10. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.
  11. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

stat4u