- Spotkanie koła biblijnego w czwartek 25 września po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
- Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Rokitna 04.10. w ramach Pielgrzymki Róż Żywego Różańca, zostało kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii, koszt 45 zł.
- Rusza nowa edycja cyklu "Kobieta pragnieniem Boga". Najbliższe spotkanie pod hasłem "Kocham jak siebie samego" rozpocznie się 10 października o godz. 16:00 i poprowadzi je biblista, ks. Piotr Bartoszek. Zapisy tradycyjnie w zakrystii lub przez internet.
- Ruch „Spotkania Małżeńskie" zaprasza na rekolekcje dla małżeństw: DIALOG, SPOTKANIE, WARSZTATY w dniach 17-19 października w Rokitnie. Szczegóły na plakacie.
- Dzisiaj po Mszach św. mały kiermasz i okazja by wesprzeć leczenie Laury Wolniewicz. Bóg zapłać za dotychczasową pomoc i zapraszamy do udziału w przyszłą niedzielę.
- Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” i „ Gość Niedzielny”.
- Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT.